Czerwiec 2019

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Nowości miesiąca

Science Fiction/Science Fiction/Aldebaran
Aldebaran

Aldebaran

Tytuł komiksu: Aldebaran

Scenariusz: Leo

Rysunki: Leo

Przekład: Maja Kostecka

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 256

Format: 190 x 260

Sugerowana cena detaliczna: 69,00 zł

ISBN: 978-83-237-2549-7

Data ukazania się: marzec 2009

Tematyka: Science Fiction

Galeria
Zbiorcze wydanie wszystkich tomów serii science fiction pt.: Aldebaran, autorstwa znanego brazylijskiego scenarzysty i rysownika LEO, który od początku lat 80. XX wieku żyje i publikuje we Francji.
11 lutego 2079 roku to pamiętna data w historii ludzkości - właśnie wtedy założono pierwszą kolonię poza Układem Słonecznym: miasto Anatolię na planecie Aldebaran 4 w konstelacji Byka. Niedługo potem Aldebaran stracił kontakt z Ziemią. Minęło ponad sto lat. Brak komunikacji z macierzą sprawił, że rozwój technologiczny Aldebarana został zatrzymany. Osadnicy żyją w strachu i izolacji.
Pewnego dnia w jednej z wiosek pojawia się tajemniczy mężczyzna i przestrzega mieszkańców przed bliskim nadejściem kataklizmu. "I rzeczywiście, wioska zostaje zniszczona przez morską bestię. Ratuje się jedynie kilkoro młodych ludzi. Od tej pory wraz ze ściganymi przez rząd naukowcami będą starali się rozwikłać tajemnicę dziwnych i niszczycielskich zjawisk, które zaczęły nawiedzać wyspy Aldebarana. Rozwiązanie skomplikowanej zagadki okaże się kluczowe dla losów całej planety.
W serii ukazały się
następujące albumy:
Antares, tom 2
Antares, tom 1
Kroniki Armady
Rozbitkowie czasu
Sky Doll
Betelgeza
Aldebaran