Aktualności

EGMONT NA TARGACH KSIĄŻKI W KRAKOWIE

24-10-2018

WYDAWNICTWO EGMONT
Targi Książki w Krakowie, 25-28 października 2018 r.
Stoisko Numer nr C 47, Hala Wisła
KOMIKSY, KSIĄŻKI i GRY


Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia naszego stoiska nr C47 w Hali Wisła podczas Krakowskich Targów Książki. Przygotowaliśmy wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych czytelników, młodzieży i dorosłych oraz specjalne promocje. Bestsellery i nowości Egmontu będą sprzedawane z 25% rabatem!
Zapraszamy również na spotkania z naszymi autorami, po dedykacje autorskie i premierowe wydania książek, komiksów i gier planszowych.

KOMIKSOWE PREMIERY DLA DOROSŁYCH

Podczas Targów na stoisku Egmontu będzie można znaleźć premierowe tytuły: album Batman – Rozbite miasto i inne opowieści z serii DC Deluxe oraz 3 tom Transmetropolitan. Dostępne też będą wszystkie październikowe nowości, m.in. Strażnik Sprawiedliwości – najnowszy tom serii „Thorgal. Kriss de Valnor”, kolejne tomy klasyki Marvela – Punisher Max oraz Daredevil. Nieustraszony!, a także pierwszy album serii „Rick i Morty” – rarytas dla miłośników serialu animowanego pod tym samym tytułem.

NOWA LINIA WYDAWNICZA DLA MŁODYCH CZYTELNIKÓW

Targi Książki to świetna okazja, by zapoznać się z nową linią wydawniczą komiksów dla młodych czytelników, która ukazuje się pod hasłem KOMIKSY SĄ SUPER! W październiku zadebiutowały pierwsze tomy kilka serii tego cyklu: Studio tańca, Ernest i Rebeka i Ptyś i Bill oraz znana już polskim czytelnikom przesympatyczna Lou. Są to bestsellerowe komiksy europejskie – dowcipne, inteligentne i świetnie narysowane.
Przy okazji warto wspomnieć o kontynuacji dobrej polskiej fabuły komiksowej dla najmłodszych: w serii „Konkurs Janusza Christy” ukazały się właśnie nowe przygody Oskara i Fabrycego, a także Malutkiego Liska i Wielkiego Dzika oraz Mai i Minizaurów.

SPOTKANIA Z AUTORAMI KOMIKSÓW

Na stoisku Egmontu odbędą się spotkania z autorami komiksów dla dzieci:


sobota, 27 października
13:30-15:00 – Mieczysław Fijał i Maciej Kur – Oskar i Fabrycy
15:00-16:30 – Piotr Bednarczyk i Maciej Kur – Lil i Put, Kajko i Kokosz. Nowe Przygody

niedziela, 28 października
11:30-13:00 – Kajetan Wykurz – Maja i Minizaury
13:00-15:00 – Berenika Kołomycka – Malutki Lisek i Wielki Dzik

Poza komiksami na stoisku Egmontu będzie można znaleźć również nowości i bestsellery książkowe oraz gry planszowe, m.in. „Ubongo 3D”, „AXIO” i „Polska Luxtorpeda. Odjazd”.

WYDAWNICTWO EGMONT
Targi Książki w Krakowie, 25-28 października 2018 r.
Stoisko Numer nr C 47, Hala Wisła
KOMIKSY, KSIĄŻKI i GRY

 

lista aktualności