Aktualności

KRAKOW GAME FUSION 2011

08-03-2011

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pragnie zaprosić wszystkich fanów gier i fantastyki na ogólnopolski festiwal Krakow Game Fusion!

 

 

W dniach 15-17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie będzie można m.in. uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi pisarzami, wysłuchać interesujących prelekcji, zabrać głos na panelach dyskusyjnych czy wziąć udział w ciekawych warsztatach i wielu konkursach. W programie nie zabraknie turniejów gier komputerowych, planszowych czy karcianych oraz różnorodnych wystaw i widowiskowych pokazów walk.

 

Nie zmarnuj takiej okazji i przyjedź na Krakow Game Fusion!

 

Szczegółowy plan konwentu wkrótce na naszej stronie internetowej: www.gamefusion.pl

 

 

A jeżeli jest wśród Was ekspert w swoim fachu, osoba, która chce podzielić się z innymi swoją wiedzą, zaprezentować ją szerszemu gronu odbiorców, to właśnie podczas Krakow Game Fusion będzie miał niepowtarzalną okazję do uczynienia tego! Mamy już wybrane tematy, które będziemy chcieli poruszyć, ale jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie modyfikacje. Wszystkim osobom, które przedstawią prelekcję lub wezmą udział w panelu dyskusyjnym zapewniamy darmową akredytację na wszystkie dni trwania naszego konwentu.

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji i wstępnych tematów prosimy o kontakt.

 

Piszcie e-maile na adres: .Zainteresowanym z chęcią prześlemy nasze propozycje, a tym którzy mają własny, oryginalny pomysł umożliwimy jego przedstawienie.

 

 

Jeżeli fantastyka jest Twoją pasją, nie może Cię tam zabraknąć!

lista aktualności