Aktualności

Jeż Jerzy na urwanym filmie Jeż Jerzy na urwanym filmie...

JEŻOWI JERZEMU URWAŁ SIĘ FILM

28-01-2011

Warto było czekać. Pierwsze recenzje filmu, po pokazie prasowym, są bardzo pochlebne. Dla wszystkich, którzy wielbią Jeża oraz dla rzesz jego nowych wyznawców, którzy pojawią się niebawem, mamy dobrą informację, która brzmi:
Jeż Jerzy na urwanym filmie. Nowy album zostanie wydany 28 lutego 2011 r. z okazji premiery pełnometrażowego filmu animowanego pt.: Jeż Jerzy.

Czy kiedykolwiek, oglądając film, zastanawialiście się, co by było, gdyby wydarzenia potoczyły się inaczej albo co też dziać się mogło przed napisami początkowymi lub po napisach końcowych? Teraz nie jesteście już skazani na domysły – przynajmniej nie jeżeli chodzi o film Jeż Jerzy. Jeśli, w co wierzymy, spodoba wam się film, koniecznie kupcie nowy album. Znajdziecie w nim odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie mógłby postawić ktoś o niekoniecznie zdrowych zmysłach.

 

Wszystkich gorąco zapraszamy do obejrzenia filmu Jeż Jerzy, którego premiera kinowa będzie miała miejsce 11 MARCA 2011 r. A już dziś koniecznie odwiedźcie stronę oficjalną filmu - www.jezjerzyfilm.pl, gdzie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących produkcji oraz objerzycie zwiastun.

lista aktualności