Aktualności

Humorystyczne serie w Fantasy Komiks

02-11-2010

Nawet czytelnicy Fantasy Komiks widzieli okładki tych serii wyłącznie w miniaturze. Teraz można je obejrzeć dokładnie.

 

Gobliny
Czym byłby świat fantasy bez goblinów? Zapewne rajem, ale czy jednocześnie nie przestałby być sobą? Gobliny są tym dla świata fantasy, czym strażnicy wszelkiego typu dla całego multiwersum. Zawsze muszą zostać pokonani, jako stojący na drodze do celu głównego bohatera opowieści. Cześć ich pamięci!

Heroic Pizza
Pizza to danie, którym nie pogardzi nawet superheros, zatem i w świecie fantasy działalność prowadzą roznosiciele pizzy. Inna sprawa, że tutaj dostarczenie kawałka ciasta z pepperoni to nie przelewki. Zjedzenie przez smoka, utarta głowy pod katowskim toporem, przemienienie w ropuchę – to tylko wierzchołek góry lodowej ogólnego ryzyka zawodowego w tej profesji.  Jeśli masz szansę na inną pracę niż dostawca pizzy, nie wahaj się!

Barbok i Blondella
Piękna i bardzo nowoczesna Blondella marzy o księciu z bajki. Jednak wszystkie próby poznania przystojnego, szarmanckiego, opiekuńczego i cudownego partnera spełzają na niczym. Na szczęście w pobliżu zawsze kręci się niezawodny przyjaciel Barbok – smok, który zawsze jest gotów pomóc księżniczce w pozbyciu się „nieudanego eksperymentu miłosnego”.
 

lista aktualności